Rännakuteraapia Taro kanaldused 2022 armastajad

Mida oodata 2022 aastalt?

2022 aastat iseloomustab Armastajate taro kaart

Tere, armas kaasteeline! 

Minu poole on pöördunud paljud sõbrad, tuttavad ja kliendid ja uurinud, et mida oodata 2022 aastalt ja mida minu kaardid alanud aasta kohta räägivad. Keegi ei taha leppida morbiidsete uudistega ei telekast ega ennustajate sulest. Õige ka! Meie teadvuse seisundil ja uskumustel on meie elu ja saatuse kujundamisel võtmeroll. See ei ole seekord klassikaline ladumine, vaid teen siia väikese ülevaate sidudes kaardid ja numeroloogia. (Ladumise teen tähemärkide järgi peale Tiigriaasta algust). Olen ka kahel eelmisel aastal pannud kirja samal meetodil märksõnad aastat valitsevate energiate kohta ja uute puzzletükkide ilmumisel läheb pilt järjest huvitavaks. Sestap kopeerin siia ka kahe eelmise aasta kaardid ja lisan üht-teist (tagantjäreletarkusena) juurde.

Taro suur arkaan räägib inimese vaimsest arengust, teekonnast Meistriks. Igal kaardil on oma õnnistused ja oma õppetunnid. Mitte kõik ei suuda neid õppetunde ära õppida ja õnnistustest osa saada. Kes aga tabab need energiad ära, saab initsiatsiooni osaliseks. See ei pruugi tavamõistes olla tajutav rõõmsa peona, pigem väga raske proovilepanekuna. Teadlikkus ning teekonna lahtimõtestamine aitab vastu pidada. 2022 on imelise õppetunni ja väga suure õnnistuse võimalus Su ees. Me oleme kõik ühes LIFE BOAT’is siin Emakesel Maal. Kui tema ei püsi, lõpeb ka meie aeg, vähemalt siin. Seega igaühe valik loeb. Loodan, et see pisike kirjatükk aitab Sul valikuid langetada. Muidugi on see vaid minu märkamine tunnetus ja tõlgendus ega pretendeeri absoluutsele tõele, ammugi mitte teaduspõhisusele. 

Pildil on minu meelest üks ilusamaid Armastajate taro kaarte Light Seer’s deckist.mida 

2020 numeroloogiliselt on meistrite numbrid 22 ja 4. Taro kaart IV KEISER.

2020 2022 taro ladumine numeroloogia keiser emperor
Numbrit 22 peetakse meistrite numbritest kõige edukamaks ja väekamaks. See number võib reaalsuseks muuta kõige ambitsioonikamad plaanid ja lennukamad ideed sisaldades endas samas number 4 praktilisust ja struktureeritust. Number soodustab inspiratsiooni, suuri ideid, idealismi, juhtimist/eestvedamist ja enesekindluse kasvu.
Suure arkaani IV KEISER Märksõnad: maalähedus, materiaalne maailm, kõrgema plaani teostumine, iidsed teadmised ja nende mõistmine, rahulik lõdvestunud olek, isakuju (isadus, suhted isaga), kaosest korra loomine, iidsed loodusseadused (Natural Law) ja nendega kooskõlas toimimine, kaitstus, empaatia ja vaheda mõistuse koos kasutamine.”
2020 pani meie väärtused ja keskmesoleku üle hulga aja kõvasti proovile. Neil, kes olid juba kindla sammuga ohvrist Meistriks enesearenguteele astunud, oli ilmselt suur eelis jääda rahulikuks nii wc-paberi varumise kui muude kampaaniate 😉 osas. Keiser ei hoolitse ainult enda heaolu eest, vaid kogu oma kogukonna, Ta on oma targa maandatusega eeskujuks ning on majakaks neile, kes pinna jalge alt kaotavad. Oma rahuliku olemusega aitab ta mistahes ümbritsevas kaoses leida mõistuse, südame ja vaimsuse vankumatu tee. Rahu tuleb loodusest ning selle seaduste sügavast austamisest. Mitte ükski inimeste paanikas koostatud seadus pole selle ees ülimuslik ega vääri tähelepanu. Keisri tegutsemist juhivad sügavad eetilised läbitunnetatud moraalipõhimõtted ja terve kogukonna heaolust hoolimine. Keiser tähendab VASTUTUSE VÕTMIST KÕIGE EEST, MIS ON. Aeg soosib neid, kes nende väärtuste järgi elavad.

2021 numeroloogiliselt on 5. Taro kaart V HIROMANT.

hiromant hierophant 2021 2022 taro lugemine numeroloogia
Number viis on vabaduse, iseseisvuse, rutiinist väljamurdmise number. Kui number 5 vabadust piirata, hakkab ta mässama. See tähendab ka reisimist, liikumist, uudishimu, aktiivsust, õppimist See on suurte muutuste aeg, ka soosib see paindlikkust ning asjade täiesti uutmoodi tegemist. Number 5 ülesandeks ja kohuseks on teiste (nõrgemate) aitamine ja magajate äratamine.
Suure arkaani V HIROMANT märksõnad: õppimine ja õpetamine, ühiskond, ühiskondlike gruppide tekkimine, kultuur ja eetika, loojatunnetus, selgeltnägemine, eristamine, usaldus, sügavama mõtte otsimine ja leidmine. Aga ka kuuletumine, allumine on tõusetuvad teemad ❗
Hiromandis on piisavalt tarkust ja küpsust, et mahhinatsioonid eos läbi näha ning rahulikult kõrvale astuda või kindameelselt Ei öelda. Hiromant oskab vaistlikult õiget ja valet eristada, populismiga ei ole võimalik kübetki tema tähelepanu oluliselt kõrvale juhtida. Horisondid on tema jaoks avardunud ja ta on tee- ja valgusenäitajaks ka teistele. Ta usaldab kõrgemat plaani; teab, et Looja ning kõigi kõrgemate jõudude toetus on ausate, õiglaste ja eetiliste selja taga. Väljakutseks on oma hingelise puhtuse hoidmine
2021 oli viimane aeg oma selgeltnägijavõimete äratamiseks/teadvustamiseks ning asjade läbinägemiseks. Kuigi näiliselt oli reisimine piiratud, siis tegelikult olid number viie energia äratabanutele tingimused ideaalsed – lennukid ja paradiisisaared tühjad, lennupiletid võileivahinnaga, loodus ja õhk puhtamad kui ammu olnud.
See oli kogukondade loomise aasta, tugevad sidemed tekkisid sarnaselt mõtlejate vahel. Samas ka vastuolude ületamise, suuremeelsuse, aktsepteerimise õppetund.
Samuti astusid need, kel pilk selge ja vaim virge otsustavat vastu jaburusele, mille eesmärgiks oli vabaduse piiramine, ettevõtlikkuse, vaimsuse ja iseolemise hävitamine. Hiromant tähendab KÕIGIST ILLUSIOONIDEST LÄBINÄGEMIST. Aeg soosib neid, kes selle õppetunni edukalt läbisid.

2022 on numeroloogiliselt 6. Taro kaart ARMASTAJAD.

armastajad taro ladumine 2022 numeroloogia

Number kuue olemuseks on püüd tasakaalu ja harmoonia poole, vajadus hoolitseda, toetada, aidata, põetada. Tugev vajadus maailma enda ümber paremaks paigaks luua. Fookus on oma lähedastel, perekonnal, armastavatel suhetel, kokkuhoidmisel, vastuolude ületamisel, tervendamisel, lohutamisel.

Suure arkaani VI ARMASTAJAD märksõnad:

Läbi südame elamine, südamega otsustamine, vaba tahe, suur armastus, turvaline keskkond, kõigi pingete ja vastuolude ületamine, südame hääle kuulamine.
 
See energia räägib täielikult vaba tahtega langetatud otsusest südamega valitud omaenese teed käia. Samuti südame häält kuulates õigete valikute tegemisest. Õiged valikud on väga oluline armastajate märksõna. Näiteks Egiptuse taro Armastajate kaardil ilutseb kolm isikut, mis sümboliseerivad õige valiku olulisust, mitte ainult armastuses, vaid igal elualal ja eluperioodil. Tehes jätkuvalt samasuguseid valikud ja lootes uutmoodi tulemust, kulutame asjatult eluenergiat – oma kõige väärtuslikumat ressurssi. Enamgi veel, seda peetakse rumaluse definitsiooniks. Kui me soovime luua uutmoodi maailma, siis me peame hakkame tegema uutmoodi, targemaid valikuid. Armastajate kaart kutsub kaasama valikutesse oma südant. Meel ei tunne mitte kunagi neid teid ega küündi müsteeriumideni, mis on teada vaid südamele. Sel aastal on oluline luua harmooniat, lõpetada vastandumine ja võimalik, et ka andestada andestamatut‼️ Kui me langeme kättemaksuni, vastates kurjusele kurjuse ja kättemaksuga, siis paneme veerema lumepalli, mida me tegelikult keegi ei soovi. Sel aastal on vaja leida endas halastust ja empaatiat. See aasta vajab neid, kel on loodusega kooskõlas ürgsed tervendamise oskused, et neid, kes vähemteadlike otsuste läbi on sattunud raskustesse ja kannatustesse, elule ja tervisele tagasi tuua.
 

Ime sünnib Sinu südametarkadest otsustest

See on südameheaduse aasta. See on see aasta, kus hea võidab kurja. See on see aasta, kus on võimalik südametarkade valikutega peatada lõhestumine ja vastandumine ning ületada kõik vastuolud ning liikuda koos sinna, kuhu me tegelikult tahame: tervenenud, harmoonilise Emakese maa poole, et elada kooskõlas Looduse enda ürgsete seadustega (Natural Law). 🦎🌻🌿 Palun ära looda, et see ime sünnib iseenesest. 🙏 See ime sünnib Sinu südametarkadest otsustest, valikutest ja tegudest.
Armastajad tähendab SÜDAMETARKUST, HALASTUST, EMPAATIAT, TERNENDAMIST ja ANDESTAMIST. Aeg soosib neid, kes need kvaliteedid endas üles leida suudavad.